Reference

Dělám pro svoje klienty maximum.  Bez výjimky, každý den.

500

prodaných nemovitostí

Ukázat prodané nemovitosti
18 let

pracuji v oboru

99 %

kladných referencí

Ukázat reference

Co o mně říkají moji klienti

Příběhy mých klientů aneb Co se nám opravdu povedlo

Trpělivost přináší růže
Oslovil jsem majitelku velkého domu v obci Loučeň na Nymbursku zrovna v době kdy podepsala výhradní dohodu s jinou realitní společností. Po celou dobu jsem s byl s paní v kontaktu a když jsem měl cestu kolem, tak jsem se vždy zastavil, abychom probrali vývoj obchodu. Stávající realitní společnost však dům neprodala. Zakázku jsem nabral a profesionálně zpracoval. Ihned se začali ozývat zájemci, se kterými jsem absolvoval prohlídky. V krátké době jsem i této nemovitosti našel nového majitele.
Přečíst si příběh
Nikdy to nevzdávat se vyplatilo
Kontaktoval jsem paní, která prodávala více než dva roky bývalý mlýn přes konkurenční realitní společnost. Dohodli jsme se na spolupráci a po zpracování nabídky jsme spustili inzerci. Zájemci se jen hrnuli. Prohlídka jedna za druhou. Většina zájemců neměla problém s kupní cenou, ale s rozsahem investice do rekonstrukce. Se zakázkou jsem neustále pracoval a přiváděl zájemce i z prohlídek jiných nemovitostí. Úsilí a spousta práce se vyplatili. I této nemovitosti jsem našel nového majitele.
Přečíst si příběh
Úkol zněl jasně prodat rychle za dohodnutou cenu
Jednoho dne mě oslovil starší pán, že chce prodat chalupu v krásném prostředí Českého ráje. Domluvili jsme se, že se potkáme na chalupě, kde probereme všechny náležitosti obchodu. Úkol z našeho setkání zněl jasně. Prodat rychle za dohodnutou cenu. Dům jsem dal do nabídky a hned druhý den jsem měl na prohlídce tři zájemce. Ještě týž den jsem měl podepsanou rezervační smlouvu na plnou cenu. Volal jsem majiteli skvělou zprávu a ten mi s dojetím děkoval.
Přečíst si příběh

Poslední prodané nemovitosti

Prodej, Rodinný dům, 62 m², Staré Smrkovice Prodej, Rodinný dům, Staré Smrkovice PRODÁNO

Staré Smrkovice
Prodej, Rodinný dům, 62 m², Staré Smrkovice

Detail nemovitosti
Prodej, Byt 4+kk, 91 m², Chomutice Prodej, Byt 4+kk, Chomutice PRODÁNO

Chomutice, Obora
Prodej, Byt 4+kk, 91 m², Chomutice

Detail nemovitosti
Prodej, Zemědělská usedlost, 131 m², Sběř Prodej, Zemědělská usedlost, Sběř PRODÁNO

Sběř
Prodej, Zemědělská usedlost, 131 m², Sběř

Detail nemovitosti